Jan Bajtlik  grafik, autor książek http://bajtlik.eu/
Alicja Bielawska artystka wizualna http://alicjabielawska.com
Beata Blizińska   http://www.konserwator-dziel-sztuki.pl/
Tymek Bryndal twórca instalacji, muzyk, asystent w pracowni Mirosława Balki   
Marcin Bogusławski malarz http://www.boguslawski.art.pl/
Daniel Chmielewski  ilustrator, autor komiksów  
Bożena Cichecka graficzka http://www.kreskastudio.net/mainpage.php
Jan Ciecierski dziennikarz http://www.pitchblackgraphicdesign.com/studio.html
Julia Cybis malarka, ilustratorka http://www.juliacybis.com/
Agata Groszek   http://www.pracowniadm.pl
Ewa Jałochowska

historyczkasztuki,

pisarka

 
Tymek Jezierski grafik http://tymekjezierski.com/
Kasia Kalinowska projektantka, muzyk  
Magdalena Karpińska malarka http://www.magdalenakarpinska.pl/
Marta Kochanek malarka http://www.m.kochanek.com.pl/index.html
Jan Kochański projektant produktu http://www.jankochanski.com/
Jan Komasa reżyser https://culture.pl/pl/tworca/jan-komasa
Marta Kozera scenografka  
Dorota Kozieradzka fotografka http://www.kozieradzka.pl/
Gaba Kulka kompozytorka, piosenkarka  
Kaja Kusztra   http://cargocollective.com/kajakusztra/
http://www.kristoffdesignline.pl/producent/kaja-kusztra
Jan Lutyk i Agata Matlak-Lutyk projektanci http://lutyk.pl/
Magdalena Łapińska-Rozenbaum projektantka http://lapinska.com/
Anna Nurzyńska kostiumografka http://fashion-hi-story.blogspot.com/
Marysia Mastalerz   http://marysiamastalerz.pl/
Mela Melak scenografka  
Anna Molska artystka wizualna http://culture.pl/pl/tworca/anna-molska
Michalina Musielak artystka wizualna http://www.littleisknown.com/
Magdalena Muszyńska projektantka mody, założycielka MaMaMu

https://mamamu.at/

 

Michał Pawlik grafik, założyciel Mama Studio http://www.mamastudio.pl/
Łucja Pindor   http://www.lucjapindor.nl
Katarzyna Przezwańska rzeźbiarka http://www.galeriakolonie.pl/pl/galeria/2/22
Katarzyna Sankowska scenografka  
Paulina Semkowicz artystka wizualna http://paulinasemkowicz.tumblr.com/
Zofia Strumiłło-Sukiennik projektantka, założycielka Beza Projekt http://www.bezaprojekt.pl/
Jan Strumiłło projektant http://janstrumillo.pl/
Jakub Tschierse    
Zuzanna Wójcik projektantka mody  
Jagna Wróblewska   http://jagnawroblewska.com/
Agata Zalewska scenografka