18, 19 i 23 kwietnia - nieświąteczne dni wolne od szkoły i przedszkola - organizujemy warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 5 - 12 lat w ramach Ferii wielkanocnych z Fundacją Atelier.

Zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach artystycznych z okazji ferii wielkanocnych. Każdego dnia odbędą się trzy dwugodzinne warsztaty. Można wykupić zajęcia we wszystkie trzy dni po sześć godzin dziennie lub jeden dzień, a nawet jeden dwugodzinny warsztat. Proponujemy: rysunek, malarstwo, rzeźbę w glinie, design, zajęcia łączące elementy teatru z plastyką. Zajęcia prowadzą artyści stale współpracujący z Fundacją Atelier wraz z asystentami pedagogicznymi. Zajęcia będą się odbywały w Atelier Foksal.

Twórcza praca w małej grupie sprzyja rozwojowi zdolności manualnych i kształtowaniu dobrego gustu, ułatwia wyrażanie emocji, a przede wszystkim daje bardzo wiele radości. Warsztaty plastyczne są doskonałą alternatywą dla dzieci spędzających ferie w Warszawie.

Koszt zajęć: 420 zł - pakiet trzech zajęć (czwartek 18 kwietnia, piątek 19 kwietnia i wtorek, 23 kwietnia), 140 zł - jeden dzień warsztatów=6 godzin dziennie. W cenę wliczony jest obiad i napoje. Jest możliwość wykupienia poszczególnych dwugodzinnych warsztatów w ciągu dnia (55 zł/warsztat).

Zapisy i szczegółowe informacje: tel. 22 826 88 13, 22 826 95 89 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.atelier.org.pl