ARTYSTYCZNE PÓŁKOLONIE DLA DZIECI (od 3,5 do 12 lat - zajęcia w grupach wiekowych) I MŁODZIEŻY (13 - 15 lat)

W dniach 15 -19 stycznia oraz 22 - 26 stycznia w godzinach 9:00-15:00 zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zimowych warsztatach artystycznych. Każdego dnia odbędą się trzy dwugodzinne warsztaty. Można wykupić zajęcia od poniedziałku do piątku po sześć godzin dziennie lub jeden dzień lub jeden dwugodzinny warsztat. Proponujemy: rysunek, malarstwo, rzeźbę w glinie, design, zajęcia łączące elementy teatru z plastyką. Zajęcia prowadzą artyści stale współpracujący z Fundacją Atelier wraz z asystentami pedagogicznymi. Zajęcia będą się odbywały w Atelier Foksal.

Twórcza praca w małej grupie sprzyja rozwojowi zdolności manualnych i kształtowaniu dobrego gustu, ułatwia wyrażanie emocji, a przede wszystkim daje bardzo wiele radości. Warsztaty plastyczne są doskonałą alternatywą dla dzieci spędzających ferie w Warszawie.

Koszt zajęć: 650 zł - zajęcia codziennie od poniedziałku do piątku, 130 zł - jeden dzień warsztatów=6 godzin dziennie. W cenę wliczony jest obiad i napoje. Jest możliwość wykupienia poszczególnych dwugodzinnych warsztatów w ciągu dnia (55 zł/warsztat).

Zapisy i szczegółowe informacje: tel. 22 826 88 13, 22 826 95 89 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.atelier.org.pl

Fundacja Atelier normalnie pracuje przez całe ferie, więc zajęcia w ciągu tygodnia lub w weekendy odbywają się zgodnie z terminami zajęć.