TERMINY ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2016-2017                                        Pobierz w formacie pdf.

 

PONIEDZIAŁEK   16:00 - 18:00 młody projektant mody, Anna Piotrowska
     
WTOREK   15:30 - 17:30 warsztaty plastyczne inspirowane historią sztuki, Michał Szuszkiewicz
     
ŚRODA   16:00 - 18:00 warsztaty plastyczne (7-12 lat), Joanna Dominiak
     

PIĄTEK
  15:30 - 17:30 warsztaty plastyczne (8–12 lat)

WARSZTATY KOMPUTEROWE:
17:00 - 19:00 grafika 3D (od 8 lat), Filip Wincenciak

     
SOBOTA  

9:30 - 11:00 szachy dla dzieci (od 7 lat) M. Dubiel
9:30 - 11:00 warsztaty plastyczne (3,5-5 lat) Monika Sakowicz, (5-7 lat) Magda Kotara,   
                   (8-10 lat) Remi Urant
9:30 - 11:00 moda & design (od 7 lat) Anetta Płotnicka
11:00 - 13:00 warsztaty plastyczne (4-6 lat) Monika Sakowicz, (7-8 lat) Magda Kotara,                       (9-10 lat) Anetta Płotnicka, (11-12 lat) Marcin Skorupski
13:00 - 15:00 warsztaty plastyczne (5–8 lat) Monika Sakowicz, (9-12 lat) Remi Urant
15:00 - 17:00 animacja poklatkowa (od 8 lat), Krzysztof Szafraniec

WARSZTATY KOMPUTEROWE:
9:30 - 11:00 animacja komputerowa (od 8 lat), Tomasz Kania
11:00 - 13:00 praca z fotografią cyfową (od 8 lat), Tomasz Kania
11:00 - 12:45 warsztaty Minecraft (od 8 lat), Marek Dubiel
13:00 - 15:00 warsztaty interaktywne Arduino (od 11 lat) Marek Dubiel
13:00 - 14:45 warsztaty Minecraft (od 8 lat), Marek Dubiel
15:15 - 17:00 warsztaty Minecraft (od 8 lat), Marek Dubiel

     
NIEDZIELA  

10:00 - 12:00 warsztaty plastyczne (4-5 lat) Monika Sakowicz, (6-8 lat) Maryla Weiss,                           (9-12 lat) Joanna Dominiak
10:00 - 12:00 warsztaty eko-dizajnerskie (8-12 lat) Katarzyna Hołod
10:00 - 11:30 zajęcia dla maluszków z rodzicami (2,5-3,5 lat) Anna Piotrowska
12:00 - 14:00 zajęcia plastyczne in English (6-7 lat) (8-12 lat), Monika Sakowicz
12:00 - 14:00 Młody Projektant Mody (6-8 lat) (9-12 lat), Ania Piotrowska
12:00 - 14:00 Ćwiczenia z widzenia (6-12 lat), Katarzyna Jarnuszkiewicz
12:00 - 14:00 smart filming (8-12 lat), Joanna Dominiak

12:00 - 14:00 zajęcia teatralne (6-12 lat), Ewa Szczepańska

WARSZTATY KOMPUTEROWE:
10:00 - 12:00 Warsztaty programowania w "Scratch" (od 8 lat), Marek Dubiel
12:00 - 14:00 Warsztaty programowania w "Scratch" (od 8 lat), Marek Dubiel
14:00 - 15:45 Minecraft (od 8 lat), Marek Dubiel