ARTYSTYCZNE PÓŁKOLONIE DLA DZIECI (od 3,5 do 12 lat - zajęcia w grupach wiekowych)

W dniach 15 -19 stycznia oraz 22 - 26 stycznia w godzinach 9:00-15:00 zapraszamy dzieci do udziału w zimowych warsztatach artystycznych Fundacji Atelier. Każdego dnia odbędą się trzy dwugodzinne warsztaty. Można wykupić zajęcia od poniedziałku do piątku po sześć godzin dziennie lub jeden dzień lub jeden dwugodzinny warsztat. Proponujemy: rysunek, malarstwo, rzeźbę w glinie, design, zajęcia łączące elementy teatru z plastyką. Zajęcia prowadzą artyści stale współpracujący z Fundacją Atelier wraz z asystentami pedagogicznymi. Zajęcia będą się odbywały w Atelier Foksal.

Twórcza praca w małej grupie sprzyja rozwojowi zdolności manualnych i kształtowaniu dobrego gustu, ułatwia wyrażanie emocji, a przede wszystkim daje bardzo wiele radości. Warsztaty plastyczne są doskonałą alternatywą dla dzieci spędzających ferie w Warszawie.

Koszt zajęć: 650 zł - zajęcia codziennie od poniedziałku do piątku, 130 zł - jeden dzień warsztatów=6 godzin dziennie. W cenę wliczony jest obiad i napoje. Jest możliwość wykupienia poszczególnych dwugodzinnych warsztatów w ciągu dnia (50 zł/warsztat).

Zapisy i szczegółowe informacje: tel. 22 826 88 13, 22 826 95 89 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.atelier.org.pl

Fundacja Atelier normalnie pracuje przez całe ferie, więc zajęcia w ciągu tygodnia lub w weekendy odbywają się zgodnie z terminami zajęć.

  • 01
  • 01_DSC_9858
  • 01_L1030679