Zapraszamy na spotkanie z projektantkami

ANNĄ ŁOSKIEWICZ-ZAKRZEWSKĄ

ZOFIĄ STRUMIŁŁO-SUKIENNIK

BEZA PROJEKT

 

piątek, 23 października 2020 godz. 19:00
Warsztaty z artystkami: 26 października godz. 18:00

Podczas wydarzeń prosimy o zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie zasady dystansu społecznego obowiązującego w czasie pandemii.
Obowiązują zapisy: 22 826 88 13, 22 826 95 89, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Beza Projekt to pracownia założona przez Zofię Strumiłło-Sukiennik i Annę Łoskiewicz-Zakrzewską. Zajmujemy się wzornictwem, architekturą wnętrz, tworzeniem i projektowaniem mebli oraz gadżetów ( nasze projekty były oficjalnymi gadżetami podczas prezydencji Polski w UE). Nasze studio cechuje innowacyjne podejście, przywiązanie do wysokiej jakości oraz intrygującej estetyki. Zrealizowane projekty były publikowane przez wiele prestiżowych magazynów i portali zarówno polskich jak i zagranicznych (np. Wallpaper, WallMilk Decoration).  www.bezaprojekt.pl

Fundacja Atelier prezentuje: pokolenie Y jest pierwszą z serii prezentacji artystów związanych z Fundacją Atelier organizowaną z okazji 30 rocznicy działalności Fundacji Atelier. Jesteśmy jedną z najstarszych warszawskich instytucji pozarządowych działających w obszarze edukacji kulturalnej. Od prawie 30 lat przygotowujemy młodzież do studiów artystycznych. Wielu naszych uczniów skończyło studia artystyczne w Polsce lub za granicą. Prezentują swój dorobek w Polsce i za granicą, aktywnie działają artystycznie i społecznie. Niewiele osób jednak wie, że w momencie największego kształtowania się ich świadomości plastycznej byli uczniami Fundacji Atelier. Oni sami przyznają, że rzetelne podstawy, które otrzymali w Fundacji Atelier pozwoliły im skuteczniej realizować studenckie projekty co przełożyło się na ich późniejszą indywidualną twórczość. Prezentując wybranych artystów, absolwentów Fundacji Atelier, chcemy dać nadzieję młodym ludziom, że marzenie o byciu artystą może się spełnić i jest źródłem zawodowej satysfakcji.

Wystawę można oglądać do 4 listopada codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00 oraz w soboty w godzinach 15:00-19:00.  

Pobierz Raport z realizacji projektu

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.