Zapisy na rok szkolny 2020-2021 trwają cały rok! Chcesz dołączyć do zajęć w kwietniu, maju lub czerwcu? Zapraszamy!

Chociaż rozpoczynają się we wrześniu to w dowolnym momencie można dołączyć do wybranej grupy. W większości grup są wolne miejsca. Zapisując się w czasie trwania roku szkolnego nie obawiajcie się, że coś straciliście. W Fundacji Atelier artyści prowadzący zajęcia z każdym uczniem pracują indywidualnie, każdy uczeń pracuje we własnym tempie, każdy pracuje nad swoją pracą w inny sposób i potrzebuje indywidualnej korekty.

 

DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

1 września rozpoczęliśmy zajęcia popołudniowe z rysunku, malarstwa, kompozycji. Na zajęcia z rzeźby, grafiki warsztatowej, storyboardów, rysunku architektonicznego oraz wykłady z historii sztuki dla młodzieży i dorosłych zbieramy zapisy i rozpoczniemy je, jak tylko utworzą się grupy minimum 5 osobowe. Na zajęcia z rysunku, malarstwa i kompozycji można przyjść i zapisać się bezpośrednio przed zajęciami.

Poranne zajęcia z malarstwa dla młodzieży i dorosłych odbywają się w czwartki w godzinach 10:00-13:30, a poranne zajęcia z rysunku w poniedziałki w godzinach 10:00-13:30. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc, ponieważ grupy nie rozpoczną się dopóki nie zbierze się grupa minimum 3 osobowa.

Terminy zajęć dla młodzieży i dorosłych

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych

Zajęcia artystyczne dla dorosłych

Termin zajęć dla młodzieży 13-15 lat

Zajęcia dla młodzieży 13-15 lat

 

DLA DZIECI

Możecie dołączyć z Waszymi dziećmi do zajęć plastycznych dla dzieci w środy, piątki, soboty i niedziele. W weekendy na każdą z godzin w tym samym czasie odbywają się zajęcia plastyczne dla kilku grup wiekowych. Zajęcia weekendowe rozpoczęły się w sobotę, 5 września. Warto wcześniej zarezerwować miejsce na przykład dzwoniąc lub pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zbieramy zapisy na zajęcia Moda&Design w soboty, art in English w niedziele, zajęcia dla maluszków z rodzicami w niedziele oraz zajęcia komputerowe: animacja komputerowa i cyfrowa obróbka zdjęć, Minecraft w soboty oraz smart filming w niedziele, warsztaty teatralno-plastyczne, ekodizajn, warsztaty z materią oraz nowe zajęcia komputerowe: programowanie, projektowanie 3D, Arduino dla młodzieży oraz niedzielne zajęcia Minecrafta. Rozpoczniemy je, gdy zbiorą się grupy minimum 5 osobowe.

Zajęcia w Fundacji Atelier są płatne. Wszystkie wpłaty są przeznaczone na działalność statutową fundacji, w tym na stypendia artystyczne.

Najlepszą formą zapisu jest e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisując się należy określić przedmiot zajęć oraz termin (najlepiej jest podać przedmiot, dzień, godzinę, grupę wiekową). Przy zapisie należy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Można zapisywać się również telefonicznie (22 826 88 13, 22 826 95 89). W biuro Fundacji Atelier jest otwarte codziennie od poniedziałku do piątku: w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 10:00-19:00, we wtorki i czwartki w godzinach 10:00-18:00.

Zbieramy zapisy także na nowe zajęcia komputerowe - Arduino dla młodzieży.

Terminy zajęć dla dzieci

Zajęcia plastyczne dla dzieci

Zajęcia komputerowe dla dzieci

Kursy komputerowe

Artystyczne urodziny

Regulamin Fundacji Atelier

W Atelier Foksal w dowolnym momencie możecie zmienić termin zajęć, na które uczęszczacie.