KURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ DTP

Kurs grafiki komputerowej DTP w Fundacji Atelier kierujemy do osób indywidualnych oraz firm i instytucji. Program szkolenia obejmuje obsługę programów graficznych Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign). Kurs wraz końcowym egzaminem obejmuje 76 godzin lekcyjnych, które realizujemy w blokach po 4 lub 6 godzin lekcyjnych w trakcie jednego spotkania.

Szkolenie jest przeznaczone dla osób początkujących, które chcą poznać programy graficzne. Polecamy je także osobom, które posiadają wiedzę z programów graficznych, lecz chciałyby ją odświeżyć lub uporządkować.

O KURSIE DTP

Kurs grafiki komputerowej DTP prowadzimy od podstaw do poziomu pozwalającego na samodzielną pracę w zawodzie operatora DTP. Jest jednym z najpopularniejszych kursów Fundacji Atelier. Cieszy się bardzo dobrą opinią wśród naszych absolwentów, ponieważ skupia się na praktycznej nauce zawodu. Podczas kursu uczymy wykorzystania funkcji programów graficznych najbardziej potrzebnych w pracy operatora DTP, a to dlatego, że program naszego kursu DTP stworzyli aktywni w zawodzie graficy w oparciu o swoje doświadczenia w pracy w wydawnictwach.

Po kursie uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z wymogami MEN. Atelier Foksal jest placówką kształcenia ustawicznego zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty w Warszawie.

TERMINY ZAJĘĆ DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

Zajęcia dla osób indywidualnych odbywają się:

  • w poniedziałki i środy w godzinach 18:00-21:00 od 8 kwietnia 2024 r. – są jeszcze wolne miejsca;
  • we wtorki i czwartki w godzinach 18:00-21:00 od 5 marca 2024 – są jeszcze wolne miejsca;
  • codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 9:00-14:00;
  • w soboty w godzinach 15:00-20:00 i niedziele w godzinach 10:30 – 15:30 od 2 marca 2024 – są jeszcze wolne miejsca.

Kurs z zajęciami codziennie trwa ok. 2,5 tygodnia. Kurs z zajęciami dwa razy w tygodniu w godzinach wieczornych trwa ok. 9 tygodni. Kurs weekendowy trwa ok. 6 tygodni.

SZKOLENIE DLA PRACOWNIKA FIRMY

Fundacja Atelier często szkoli pracowników firm w zakresie obsługi programów graficznych. Nasi absolwenci są zatrudniani na stanowisku operatorów DTP lub pracowników działów marketingu, którzy współpracują z grafikami i operatorami DTP.

SZKOLENIE DLA OSÓB BEZROBOTNYCH FINANSOWANE PRZEZ URZĄD PRACY

W Fundacji Atelier organizujemy kursy dla osób zarejestrowanych w urzędach pracy jako osoby bezrobotne lub poszukujące i współpracujemy w tym zakresie z urzędami pracy w całej Polsce. Fundacja Atelier jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00012/2004.

Kurs DTP można łączyć w jeden program z innymi kursami komputerowymi w naszej ofercie zgodnie z potrzebami osoby kierowanej przez urząd pracy.

INNE KURSY FUNDACJI ATELIER

Zapraszamy także na inne kursy komputerowe Fundacji Atelier: kursy montażu wideo w programie Adobe Premiere, tworzenia stron internetowych w WordPressie oraz kursy Adobe After Effects.