Fundacja Atelier, kurs grafiki komputerowej DTP, graficy komputerowi projektują logotypy

KURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

Dla dorosłych i młodzieży – poznaj od podstaw programy Adobe

Kurs grafiki komputerowej inaczej kurs DTP w Fundacji Atelier kierujemy do osób indywidualnych oraz firm i instytucji. Program szkolenia DTP obejmuje obsługę programów graficznych Adobe: (Photoshop, Illustrator, InDesign). Uczymy od podstaw do poziomu samodzielnej pracy w zawodzie grafika komputerowego lub operatora DTP. Szkolenie wraz z końcowym egzaminem obejmuje 76 godzin lekcyjnych, które realizujemy w blokach po 4 lub 6 godzin lekcyjnych w trakcie jednego spotkania.

Szkolenie DTP jest przeznaczone dla osób początkujących, które chcą od podstaw poznać programy graficzne Adobe.

Znasz jeden z programów, ale wykorzystujesz wciąż te same funkcje?

Chcesz wiedzieć więcej? Szkolenie z grafiki komputerowej w Fundacji Atelier odświeży i uporządkuje Twoją wiedzę. Dlatego nawet jeśli znasz podstawy programów Adobe kurs DTP w Fundacji Atelier na pewno będzie satysfakcjonującym szkoleniem.

O KURSIE DTP

Kurs grafiki komputerowej DTP prowadzimy od podstaw do poziomu pozwalającego na samodzielną pracę w zawodzie grafik komputerowy DTP. Jest jednym z najpopularniejszych kursów Fundacji Atelier. Cieszy się bardzo dobrą opinią wśród absolwentów. Podczas kursu uczymy wykorzystania funkcji najbardziej potrzebnych w pracy operatora DTP i pracy w trzech programach. Program kursu DTP stworzyli aktywni w zawodzie graficy w oparciu o swoje doświadczenia pracy w wydawnictwach i agencjach reklamowych.

Po kursie uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodne z wymogami MEN. Atelier Foksal jest placówką kształcenia ustawicznego zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

TERMINY ZAJĘĆ DTP DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

Zajęcia dla osób indywidualnych odbywają się:

  • w poniedziałki i środy w godzinach 18:00-21:00 od 10 czerwca 2024 r. – trwają zapisy;
  • we wtorki i czwartki w godzinach 18:00-21:00 od 25 czerwca 2024 – są jeszcze wolne miejsca;
  • codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach porannych 9:00-14:00 od 1 lipca 2024trwają zapisy (kurs trwa 2,5 tygodnia);
  • w soboty w godzinach 15:00-20:00 i niedziele w godzinach 10:30 – 15:30 – zapisy trwają.

Kurs z zajęciami codziennie trwa ok. 2,5 tygodnia. Kurs z zajęciami dwa razy w tygodniu w godzinach wieczornych trwa ok. 9 tygodni. Kurs weekendowy trwa ok. 6 tygodni.

Pobierz program kursu grafiki komputerowej DTP

SZKOLENIE DTP DLA PRACOWNIKA FIRMY

Szukasz kursu dla pracownika podczas, którego nauczy się realizowania zadań najbardziej potrzebnych w codziennej pracy grafika komputerowego? Kurs w Fundacji Atelier został stworzony przez doświadczonych grafików pracujących w zawodzie. Uczy kompleksowego wykorzystania różnych funkcji trzech programów. Zakres szkolenia możemy ściśle dopasować do potrzeb Państwa firmy szczegółowo ustalając program, liczbę godzin oraz godziny zajęć. W Fundacji Atelier Państwa pracownik zostanie profesjonalnie przygotowany do nowych zadań.

CZY W KURS JEST ODPOWIEDNI DLA PRACOWNIKA DZIAŁU MARKETINGU?

Od wielu lat obserwujemy duże zainteresowanie szkoleniem z programów Adobe wśród pracowników działów marketingu, którzy współpracują z grafikami i operatorami DTP. Znajomość programów graficznych Adobe:

  • pozwala na lepszą komunikację z grafikami,
  • samodzielność w nanoszeniu poprawek i sugestii Klienta, co znacząco wpływa na szybkość realizacji zleceń;
  • podnosi pozycję pracownika na rynku pracy.

SZKOLENIE DTP DLA OSÓB BEZROBOTNYCH FINANSOWANE PRZEZ URZĄD PRACY

W Fundacji Atelier organizujemy kursy dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy zarejestrowanych w urzędach pracy. Współpracujemy z urzędami pracy w całej Polsce. Fundacja Atelier jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00012/2004.

Kurs DTP można łączyć z innymi kursami komputerowymi w naszej ofercie zgodnie z potrzebami osoby kierowanej przez urząd pracy.

INNE KURSY FUNDACJI ATELIER

Zapraszamy na inne kursy w Fundacji Atelier:

  • kurs montażu wideo w programie Adobe Premiere,
  • kurs tworzenia stron internetowych w WordPressie
  • kurs tworzenia efektów specjalnych w programie Adobe After Effects.