WARSZTATY SWIATECZNE

RODZINNE WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Rodzinne warsztaty świąteczne, które oferujemy rodzinom i grupom przyjaciół to kreatywne zajęcia artystyczne o tematyce świątecznej. Uczestnikami mogą być dzieci, młodzież i rodzice lub grupy przyjaciół, młodzież i dorośli.

Rodzinne zajęcia świąteczne – wszystko już było?

W naszej ofercie są warsztaty tworzenia dekoracji świątecznych płaskich lub przestrzennych oraz kart okazjonalnych. Brzmi tradycyjnie? Tak, ale w Fundacji Atelier stawiamy na kreatywność. Tematy może dobrze znane jednak nas odróżnia podejście do nich. Takich dekoracji świątecznych i takich kart jeszcze nie robiliście! My proponujemy Wam kreatywną i twórczą zabawę: może być bardziej tradycyjnie lub zupełnie awangardowo, ponieważ zapewnimy Wam nietypowe materiały, nowe pomysły i techniki artystyczne, których się nie spodziewacie.

Ważny jest wspólnie spędzony czas i dobra zabawa.

Te dwie rzeczy z całą pewnością możemy Wam zagwarantować. Warsztaty to też okazja do pracy pod okiem uznanych warszawskich artystów i projektantów, którzy prowadzą zajęcia w Fundacji Atelier. Każda oferta jest indywidualna i skierowana do potrzeb konkretnej grupy.

Chcecie wiedzieć więcej? Skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mejlowo: 502 585 061 lub fundacja@atelier.org.pl

W Fundacji Atelier czy w innym miejscu?

Zawsze chętnie zapraszamy do wyjątkowych wnętrz Fundacji Atelier. Nasze pracownie mieszczą się w centrum Warszawy, w zabytkowej XIX wiecznej kamienicy przy ulicy Foksal 11. Tutaj jest przestrzennie i z duszą. Wśród prac znanych polskich artystów z kolekcji Fundacji oraz niezwykle pomysłowych prac uczniów Fundacji Atelier znajdziecie wiele inspiracji do swoich zadań.

Jeśli jednak planujecie zorganizować warsztat w innej przestrzeni, w której organizujecie spotkanie, a warsztaty Fundacji Atelier mają być jego częścią – jesteśmy gotowi zorganizować zajęcia w innym miejscu.

Szczegóły wydarzeń polecamy ustalać z Teresą Starzec – Fundatorką i dyrektorem artystycznym Fundacji Atelier.