WINE AND PAINT DLA FIRM

FUNDACJA ATELIER, WINE AND PAINT, MALOWANIE PRZY WINIE

WINE AND PAINT DLA FIRM

Wine and paint (malowanie przy winie) jako integracja firmowa jest dobrym pomysłem? Jeśli pragniecie twórczo spędzić czas przy lampce wina, namalować obraz realistyczny lub abstrakcyjny wśród współpracowników – te zajęcia są dla Państwa! Chcecie malować obrazy, ale obawiacie się, że nie posiadacie wystarczających umiejętności? To nie jest lekcja malarstwa, ale swobodne spotkanie ze sztuką, malarstwem i winem.

Nie trzeba posiadać umiejętności rysunkowe lub malarskie. Wierzymy, że każdy posiada twórczy potencjał i może tworzyć oryginalne prace. W Fundacji Atelier mamy doświadczenie w pracy z osobami o różnych poziomach umiejętności: prowadzimy zajęcia dla początkujących i zaawansowanych. Podczas spotkania Wine & paint w Fundacji Atelier pomożemy odkryć pokłady kreatywności Waszych pracowników i w przyjaznej atmosferze namalować obraz.

Malowanie przy winie

Spotkanie prowadzi Teresa Starzec malarka, Fundatorka Fundacji Atelier oraz uznana artystka, która umiejętnie przeprowadzi Cię przez proces twórczy. Pod jej opieką namalujesz obraz na płótnie, który zabierzesz ze sobą do domu.

Co oferujemy:

  • twórczo spędzony czas,
  • wszystkie materiały i narzędzia bez ograniczeń,
  • niepowtarzalny, artystyczny klimat pracowni Fundacji Atelier,
  • wino bez ograniczeń.

Zapisy: fundacja@atelier.org.pl lub 502 585 061

PORTRET TERESY STARZEC, MALARKI I FUNDATORKI FUNDACJI ATELIER
TERESA STARZEC, MALARKA, FUNDATORKA FUNDACJI ATELIER PRZY FOKSAL 11

Teresa Starzec ur. w 1952 r. w Krakowie, ale obecnie mieszka i pracuje w Warszawie oraz na Podlasiu. W latach 1972-78 studiowała na Wydziale Grafiki i Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W latach 1975-76 studiowała na Wydziale Grafiki w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Sztokholmie. Dyplom uzyskała w 1978 r. w pracowni drzeworytu na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuje się malarstwem, drzeworytem, wideo, fotografią oraz nauczaniem artystycznym. W 1991 roku wraz z mężem Andrzejem Bielawskim założyła Fundację Atelier prowadzącą Atelier Foksal – organizację pozarządową działającą w sferze edukacji artystycznej (www.atelier.org.pl). W 2005 roku zainicjowała i realizuje projekt „Kamienica Artystyczna Foksal 11”.

O malarstwie Teresy Starzec

W twórczości Teresy Starzec krajobraz jest odniesieniem i inspiracją. Prace artystki wpisują się w długą tradycję malarstwa pejzażowego i studiowania wybranego motywu w zmieniającym się świetle dnia i pór roku. Obserwacja natury jest dla artystki formą kontemplacji i ma dla niej wymiar metafizyczny. Pojedynczy element pejzażu przetwarzany przez artystkę staje się niemal abstrakcyjną formą, znakiem. Ważnym elementem jej języka jest kolor, za pomocą którego rozwija wariacje na temat wybranych motywów tworząc rozbudowane cykle prac malarskich i rysunkowych, a także drzeworytów.

O Fundacji Atelier

Jak nas znaleźć?

Fundacja Atelier w Kamienicy Artystycznej Foksal 11