PREZENTY

PREZENTY

Urodziny to doskonała okazja, aby podarować coś wyjątkowego, dlatego znaleźć idealny prezent nie jest łatwo. Chociaż jest to wyzwanie, jednocześnie stanowi wspaniałą okazję do wyrażenia uczuć i wdzięczności wobec bliskich. Szukasz prezentu dla osoby lubiącej sztukę, który będzie rozwijał artystyczne zainteresowania obdarowywanej osoby? W Fundacji Atelier na pewno znajdziesz coś co ucieszy obdarowaną osobę.

PREZENTY DLA ARTYSTKI W KAŻDYM WIEKU

Idealny prezent dla mamy, która ma artystyczną duszę to voucher na lekcję rysunku lub malarstwa. Wymarzony prezent dla babci, która zawsze chciała rozwijać talent plastyczny stanowi kurs malarstwa prowadzony przez znanego artystę.

Prezentem dla kreatywnej osoby może być:

Dzieci, ale i ich rodzice, z pewnością będą zadowoleni, gdy otrzymają w prezencie wejściówkę na kreatywne zajęcia plastyczne, które rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne. Chłopcy ucieszą się z karnetu na zajęcia z Minecrafta, podczas gdy dziewczynki zazwyczaj preferują lekcje rysunku lub malarstwa. Takie zajęcia to doskonały prezent dla nastolatki, jak i świetny prezent dla ośmiolatki. W prezencie dla nastolatka może to być voucher na kurs przygotowujący na ASP lub kurs grafiki komputerowej.

W ofercie Fundacji Atelier są:

  • bilety na zajęcia artystyczne,
  • voucher na pojedynczą lekcję rysunku, malarstwa, grafiki, rzeźby, projektowania mody.

Zdarza się, że prezentem na osiemnastkę jest kurs grafiki komputerowej, a prezentem urodzinowym dla żony wyjazd na plener malarski. Bilet wstępu na inspirujące zajęcia artystyczne w prezencie na koniec roku na pewno ucieszy kreatywną nauczycielkę w przedszkolu lub szkole.

Oryginalny prezent zostanie zapamiętany na długo, dlatego warto wybrać coś nietuzinkowego. Karnet na kurs sztuki dla początkującej malarki spełni marzenia obdarowywanej.

Pamiętajmy, że najlepsze prezenty są dane od serca.