ZAPISY

2 września 2023 roku (sobota) rozpoczęliśmy w Fundacji Atelier rok szkolny 2023 – 2024.

Zapisać się można telefonicznie lub mejlowo podając: imię i nazwisko ucznia, wiek, wybrany termin zajęć oraz numer telefonu kontaktowego do rodzica/opiekuna.

Jak się zapisać?

Można to zrobić wysyłając:
– e-mail: fundacja@atelier.org.pl
– sms 502 585 061,
– telefonicznie 502 585 061 od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach 9:30 – 18:00,
– przez komunikatory na Facebook i Instagram. Na wszystkie mejle i wiadomości odpowiadamy.

Nie czekajcie z zapisem do Atelier do otrzymania planu zajęć w szkole. Termin zajęć w Atelier możecie zmienić w dowolnym momencie.

Aktualne terminy zajęć w roku szkolnym 2023 / 2024 znajdziecie w linkach:

Młodzież / dorośli Terminy zajęć

Dzieci TERMINY ZAJĘĆ

Warunki uczęszczania do Atelier

Zapisy do Fundacji Atelier trwają cały rok pod warunkiem dostępności miejsc w grupach. Dołączając w połowie roku nic nie tracicie ponieważ artyści prowadzący zajęcia z każdym uczniem pracują indywidualnie pozwalając mu rozwijać się we własnym tempie.

Uczęszczać do Fundacji Atelier można dowolnie długo, miesiąc, rok lub kilka lat. Rok szkolny zaczyna się 1 września i trwa do 30 czerwca następnego roku kalendarzowego. Zapisując się należy podpisać umowę ważną do końca bieżącego roku szkolnego. Można ją rozwiązać w dowolnym momencie pod warunkiem braku zaległości w opłatach za zajęcia i z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Zapisać się należy na określony dzień i godzinę zajęć wybierając termin z planu zajęć ważnego w danym roku szkolnym. Natomiast w razie nieobecności można przyjść na zajęcia do innej grupy, innego dnia, a nawet na inne zajęcia w terminie obowiązującej umowy. W razie złożenia rezygnacji nieobecności należy odrobić do końca ostatniego opłaconego miesiąca.

Opłaty za zajęcia należy regulować najpóźniej na pierwszych zajęciach w miesiącu za miesiąc z góry.