ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI

ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI, DZIEWCZYNKA MALUJE FARBAMI PRZY SZTALUDZE

ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI

RYSUNEK / MALARSTWO / RZEŹBA / DESIGN,

czyli co tydzień inne zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne dla dzieci w Fundacji Atelier to co tydzień inna dziedzina sztuki i różnorodne techniki plastyczne: rysunek ołówkiem, rysunek węglem, kredką i tuszem, frottage, monotypia, malarstwo gwaszem, akwarela, tempera. Tworzymy collage z użyciem kolorowych papierów, gazet, fragmentów opakowań i materiałów recyklingowych. Dzieci poznają elementy grafiki (linoryt, gipsoryt), rzeźbę w glinie, papier-mache. Organizujemy grupowe działania w przestrzeni, budujemy wielkoformatowe instalacje. Wspólnie z dziećmi oglądamy wystawy.

TERMINY ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH DLA DZIECI

Zajęcia artystyczne dla dzieci organizujemy w poniedziałki, środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele. W sobotnie poranki Fundacja Atelier należy do dzieci w wieku od 2 do 12 lat – zajęcia dla kilku różnych grup wiekowych odbywają się równolegle w kilku salach: zajęcia dla maluszków (2,5-4 lata) to zajęcia z rodzicami, 4-6 lat, 7-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat. Zajęcia prowadzą doświadczeni artyści-pedagodzy. Zapewniamy wszystkie materiały plastyczne i narzędzia artystyczne.

Aktualne TERMINY ZAJĘĆ

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI?

Na początek można przyjść na pojedyncze warsztaty dla dzieci. Wybierzcie dzień i godzinę zajęć. Jeśli dziecku się spodoba wtedy należy podpisać umowę.