WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Warsztaty świąteczne, które oferujemy Klientom biznesowym i instytucjom to kreatywne zajęcia artystyczne o tematyce świątecznej dla pracowników firmy. Uczestnikami mogą być także członkowie rodzin (warsztaty rodzinne) oraz dzieci pracowników (świąteczne zajęcia plastyczne dla dzieci).

Zajęcia świąteczne – wszystko już było?

W naszej ofercie są warsztaty tworzenia dekoracji świątecznych płaskich lub przestrzennych oraz kart okazjonalnych. Brzmi tradycyjnie? Tak, ale w Fundacji Atelier stawiamy na kreatywność. Tematy może dobrze znane jednak nas odróżnia podejście do nich. Takich dekoracji świątecznych i takich kart jeszcze nie robiliście! My proponujemy Wam kreatywną i twórczą zabawę: nietypowe materiały, nowe pomysły i techniki artystyczne, których się nie spodziewacie. Warsztaty to też okazja do pracy pod okiem uznanych warszawskich artystów i projektantów, którzy prowadzą zajęcia. Ważny jest wspólnie spędzony czas. Każda oferta jest indywidualna i skierowana do potrzeb konkretnej grupy. Chcecie wiedzieć więcej? Skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mejlowo: 502 585 061 lub fundacja@atelier.org.pl

W Fundacji Atelier czy w siedzibie klienta?

Zawsze chętnie zapraszamy do wyjątkowych wnętrz Fundacji Atelier. Nasze pracownie mieszczą się w centrum Warszawy, w zabytkowej XIX wiecznej kamienicy przy ulicy Foksal 11. Tutaj jest przestrzennie i z duszą. Wśród prac znanych polskich artystów z kolekcji Fundacji oraz niezwykle pomysłowych prac uczniów Fundacji Atelier znajdziecie wiele inspiracji do swoich zadań.

Jeśli jednak chcecie zaprosić nas do swojej siedziby lub macie przestrzeń, w której organizujecie event, a warsztaty Fundacji Atelier mają być jego częścią – jesteśmy gotowi zorganizować zajęcia w innym miejscu.