MŁODZIEŻ I DOROŚLI

POZNAJ TERMINY ZAJĘĆ

Zajęcia w Fundacji Atelier są skierowane zarówno do młodzieży przygotowującej się do egzaminów na ASP lub liceów plastycznych, jak również do osób dorosłych, które chcą nauczyć się rysować i malować rozwijając je jako nowe hobby. W Fundacji Atelier nie mamy podziału na grupy wiekowe, ani na grupy zaawansowania.

W Fundacji Atelier kładziemy nacisk na indywidualny tok nauczania. Artyści prowadzący zajęcia z każdym uczniem rozmawiają indywidualnie. Korekty dostosowują do potrzeb i umiejętności każdego ucznia. Jest dla nas bardzo ważne, aby nasi uczniowie rozwijali się w swoim tempie z zachowaniem indywidualnego stylu.

Uczymy w oparciu o sprawdzoną metodę opartą na bezpośrednim kontakcie mistrz – uczeń. Artyści uczący w Fundacji Atelier to uznani w środowisku twórczym artyści, doktorzy sztuki, wykładowcy ASP, asystenci profesorów ASP, studenci studiów doktoranckich, absolwenci ASP.

Naukę w Fundacji Atelier można rozpocząć w dowolnym momencie. Zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane bez względu na wiek i umiejętności.

Chcesz poznać opinie o naszych kursach? Przeczytaj Opinie o Atelier