INTEGRACJA FIRMOWA

Interesuje Cię integracja firmowa w oryginalnym miejscu? Zapraszamy do Fundacji Atelier, która swoją siedzibę ma w XIX wiecznej kamienicy przy ulicy Foksal 11. Działa jako Kamienica Artystyczna.

W ofercie mamy liczne zajęcia artystyczne:

  • malarstwo przy sztalugach,
  • rzeźba w glinie,
  • collage na płaszczyźnie lub w przestrzeni,
  • tworzenie exlibrisów w technikach graficznych.

Zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach artystycznych. Do Państwa dyspozycji są sztalugi, stanowiska rzeźbiarskie, prasa graficzna, profesjonalne materiały i narzędzia, a przede wszystkim opieka uznanych artystów.

Zajęcia artystyczne łączą w sobie odkrywanie twórczego potencjału i świetną zabawę w inspirującej przestrzeni. W Kamienicy Artystycznej przed II wojną światową znajdowało się mieszkanie kolekcjonera sztuki. To doskonała przestrzeń do podejmowania twórczych wyzwań.

Każdy może tworzyć!

Jesteśmy zdania, że każdy posiada twórczy potencjał musi tylko trafić na właściwy impuls do działania. W Fundacji Atelier mamy przygotowane sprawdzone scenariusze zajęć, które pobudzają do pracy artystycznej, inspirują do tworzenia, wywołują lawinę pomysłów i są punktem wyjścia do zabawy.

Artyści współpracujący z Fundacją Atelier mają doświadczenie w pracy z osobami o różnym poziomie umiejętności plastycznych.